Rota Trans olarak siz değerli müşterilerimizi nakliye işlerinde çeşitli hizmetler sunmaktayız.


Ofis ve İşyeri  Taşımacılığı

Ofis ve İşyeri taşımacılığı nakliyat sektörünün önemli bir kısmını oluşturur. Ev taşımacılığına göre ofis ve işyeri taşımacılığında daha çok elektronik malzeme, önemli evrak vb. eşya bulunmaktadır.

Bu nedenlerden dolayı ofis ve işyeri taşımacılığında kurumsal bir destek almak önemlidir. Eşyaların paketlenmesi, taşınması ve olduğu gibi yeni ofise yerleşiminin sağlanması gerekir.

Daha Fazlasını Oku

Sigortalı  Nakliyat

Günümüz taşımacılığı, müşterilere daha fazla fayda ve güven sağlamak için sigortalı taşımacılığı imkan olarak sunmuştur.

Eşyaların sigorta kapsamında taşınması, özellikle mal değeri yüksek eşyaların taşınmasında oluşacak problemlerin önüne geçmektedir.

Daha Fazlasını Oku

Evden Eve  Nakliyat

Nakliyat işlerimlerinin yüksek bir kısmını evden eve nakliyat oluşturmaktadır. Şehir içi ve şehir dışı evden eve nakliyat olarak ayrılmaktadır. Rota Trans olarak mesafeler ne olursa olsun evden eve nakliyat ihtiyacınızı karşılıyoruz.

Daha Fazlasını Oku

Asansörlü Nakliyat

Çağımızın getirdiği teknolojik ilerlemelerden birisi de asansörlü nakiyattır. Şehir planlamalarına göre daha yüksek mimari yapılar yaygınlaşmıştır. Yüksek katlara eşya taşımanın zorluğu asansörlü nakliyat ile aşılmaktadır.

Daha Fazlasını Oku

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Sohbeti Başlat
Yardıma mı ihtiyacınız var?
Merhaba,
Size nasıl yardımcı olabiliriz?